ЗЕЛЕНА КАРТА 

Зелена карта, як уникнути шахрайства

26.10.2019 оновлено 15.04.2020

Більше відео на нашому каналі

  • Наш youtube Канал

     Як не стати жертвою шахраїв при покупці полісів страхування «Зелена Карта», види шахрайства:

  • Перше - продаж підробленого поліса, він виглядає так само як і справжній, ймовірно була певна категорія клієнтів, які купували такі поліси, свідомо знаючи що це підробка, таким чином економили на страхуванні, зрозуміло були і ті хто не здогадувались, що купили підробку.

З січня 2019 року справжність поліса при перетині кордону на автомобілі, прикордонна служба перевіряє онлайн. З цієї причини напевно вже не має бажаючих купити підробку з дисконтом, а ось бажаючі продати підробку напевно будуть завжди.

 

  • Друге, це більш витончені шахраї, вони продають довгострокові поліси Зеленої Карти при цьому, це справжній поліс, так в чому ж шахрайство? Все дуже просто: в базу страхової компанії вони вносять поліс терміном на 15 днів, потім за допомогою нескладних маніпуляцій з принтером друкують на примірнику клієнта довгостроковий поліс, наприклад на півроку, беруть платіж за пів року, в страхову перераховують платіж за 15 днів. Поліс на 15 днів у Європу коштує 687 грн, на пів року близько 5000 гривень

Клієнт може навіть і не дізнатися що його обдурили незважаючи на прикордонний контроль Зеленої карти.

Як уберегти себе від шахраїв?

 

      Якщо купуєте поліс за готівку, перед тим як віддати гроші, візьміть поліс в руки, знайдіть на ньому контрольний код:

Зелена Карта де код-min.jpg

     Зайдіть на сайт МТСБУ, клікніть «перевірка Зеленої Карти», потім «Пошук інформації по полісу Зеленої картки за контрольний кодом», введіть код і перевіряйте.

Зелена Карта перевірка-min.jpg
Зелена Карта код-min.jpg
 

      Буде вказано, номер бланка, держ. номер Вашого автомобіля, дата початку та закінчення дії страховки, (таким чином Ви зможете перевірити термін дії Зеленої карти).

      Якщо замовляєте поліс з іншого міста і у Вас природно просять спочатку оплатити, не платіть на карту фіз. особи, сплачуйте на рахунок страхової компанії. Ну а справжність поліса перевіряйте по контрольному коду.

      Бувають збої в роботі бази МТСБУ, але це нечасте явище.

Зелена Карта результат перевірки-min.jpg

Скільки зараз коштує поліс Зелена Карта ?

Калькулятор Зеленої Карти

Відео по темі: Як обрати поліс "Зелена Карта", посилання тут   

Поліс зелена карта, як обрати.jpg