АВТОЦИВІЛКА 

 Як отримати виплату 

Як отримати виплату по Автоцивілці в Україні

13.04.2020

Більше відео на нашому каналі

 • Наш youtube Канал

      Всі страхові компанії в Україні, так чи інакше займаються оптимізацією виплати, іншими словами комплексом заходів спрямованих на зменшення підсумкової виплати потерпілому в ДТП, детальніше про це дивіться у відео вище. Ось деякі із способів:

 • Враховані не всі пошкодження

При складанні акта огляду автомобіля представник страхової компанії вказує не всі пошкодження, грубо кажучи не 17 позицій, а наприклад 12 найочевидніших. 

 • Не заміна, а ремонт деталі

Маніпуляції зі ступенем пошкодження, наприклад деталь згідно методики оцінки вимагає заміни, а представник страхової вказує - ремонт. Ремонт деталі зазвичай в рази дешевше ніж заміна (навіть з урахуванням зносу).

 • ​Ціна деталей замінників в калькуляції страхової компанії

Замість вартості оригінальних деталей в калькуляції страхової виявляються неоригінальні, ще їх називають аналоги або замінники.

 • Маніпуляція з зносом

Маніпуляції з зносом - можуть значно зменшити виплату Що таке знос, як і коли його застосовують, читайте тут.

 • Примусова виплата на особистий рахунок

За Законом потерпілий має право отримати виплату як на свій особистий рахунок так і на рахунок СТО. У випадку якщо виплата здійснюється на особистий рахунок, страхова має право зменшити виплату на розмір ПДВ, а це 1/6 від виплати або майже 17%.

 • Продовження терміну виплати

У страхової компанії є не більш 90 днів з моменту написання заяви про страхове відшкодування. Тому якщо Ви перший раз приходите в страхову стандартний бланк запропонований Вам часто називається «ПОВІДОМЛЕННЯ» або ще якось, але не «заява про страхове відшкодування». Робиться це для того щоб 90 - денний термін стартував якомога пізніше.

 • Виплата з дисконтом

Припустимо Ви подали всі необхідні документи за 30 днів, як ми вже знаємо у страхової є за Законом 90 днів на виплату. Тут Вам можуть зробити пропозицію, добровільно відмовитися від частини страхового відшкодування, а страхова платить не на 90-й день, а наприклад на 35-й. Зазвичай це послуга коштує від 10% виплати.

Сколько деталей повреждено согласно эксп

Як Ви думаєте, скільки деталей пошкоджено на Тойоті Авенсіс ?

Відповідь - в кінці статті 

Як отримати належне згідно Закону страхове відшкодування?

       Ви можете скільки завгодно розуміти що представник страхової врахував не всі запчастини і т.д, але щоб оскаржити запропоновану страховою компанією суму, потрібен документ що підтверджує розмір реально завданого Вам збитку.

 

 • Перше

Замовте самі незалежну експертизу, у нас на сайті є відповідний розділ, там рекомендації щодо цього, посилання тут. Є питання - пишіть в коментарях або в вайбер +38 095 904 03 50

 

 • Друге

Швидше оформляйте заяву на виплату з зазначенням банківських реквізитів будь то СТО або особистий рахунок.

 • Третє 

Майте на увазі що при виплаті на особистий рахунок страхова платить майже на 17% менше. Для отримання доплати потрібні акти виконаних робіт і квитанції про оплату з СТО

 • Четверте

Прослідкуйте щоб на Вашій заяві(ах) у страховій команії поставили вхідний номер і дали Вам копію(ї). Ці документи можливо знадобляться для написання скарги в держ. фін. послуг та МТСБУ

На що ще звернути увагу ?

Статистика по ОСАГО.jpg

Перед тим як йти в страхову компанію, рекомендуємо подивитися її статистику виплат по Автоцивілці.

 

посилання тут

Франшиза - це частина збитків яку не платить страхова компанія, отже, платить винуватець ДТП. Розмір франшизи зазначений в п'ятому пункті поліса винуватця.

Полис ОСАГО.jpg

Чому страхові компанії застосовують вищевказані методи оптимізації виплати?

      Для більшості клієнтів при страхуванні ціна поліса - набагато важливіше якості. Якщо зараз знайдеться компанія яка реально раз і назавжди відмовиться від всіх вищезазначених способів оптимізації, то така страхова буде працювати в збиток або доведеться піднімати ціну рази в півтора. Проте, українська автоцивілка поліпшується, три роки тому середній термін виплат становив 154 дні (2-й квартал 2016 року), зараз 70 днів (4-й квартал 2019 року). Найгірший середній термін виплат, три роки тому, становив 516 днів і 72,97% скарг (АТ "УОСК"), Зараз СК "ОМЕГА" 206 днів і 9,72% скарг.

 

За останні роки в Україні запрацював:

 • електронний європротокол,

 • електронний поліс,

 • кількість компаній банкрутів стало менше

І головне все більше людей хочуть купити якісний продукт, а це значить що автоцивілка ставатиме якіснішою.

Як вибрати автоцивілку? Наші рекомендації в цьому відео

Нагадати про закінчення Автоцивілки
arrow&v
arrow&v
Такси ?
Льгота ?
Прислать предложение ОСАГО на e-mail или viber:

Отправлено. Спасибо!

Скільки зараз коштує Автоцивілка?

Відповідь на питання поставлене на початку статті

Автоэкспертиза Тойота min.png

Згідно незалежної експертизи, проведеної в умовах СТО, пошкоджено 18 деталей