ЗЕЛЕНА КАРТА 

Поліс Зелена Карта, як обрати в Україні

26.10.2019 оновлено 15.04.2020

Більше відео на нашому каналі

  • Наш youtube Канал

      Зелена карта - міжнародний договір страхування відповідальності. Іншими словами це таж сама автоцивілка, але вона не діє в Україні, а діє за кордоном. Існує два типи полісів:

Зелена Карта.jpg

      В одній зі статей ми розповідали про те як вибрати автоцивілку , і там дійсно важливо в якій саме страховій компанії купити поліс, від цього залежить не тільки якість виплати, а й буде виплата взагалі. Почитайте якщо цікаво, що стосується Зеленої карти, то за великим рахунком, не має значення в якій страховій компанії Ви купите поліс. Головне не купити підробку. Перевірити справжність поліса рекомендуємо за спеціальним кодом на сайті МТСБУ.

      Також варто сказати, що з січня 2019 року справжність поліса при перетині кордону на автомобілі, прикордонна служба перевіряє онлайн, так що якщо раніше можна було проскочити з підробкою або без поліса Зелена Карта, то зараз це практично неможливо. Гарантуємо що всі поліси які Ви купите за допомогою сервісу Полісонлайн будуть справжні.

 

Які ліміти відповідальності і яким чином відбувається виплата постраждалим?

 

       У кожній країні ліміт відповідальності встановлюється законодавством цієї країни.

Наприклад в Іспанії по майну це 15 000 000 євро, в Латвії 1 000 000 євро. У багатьох країнах ліміт взагалі відсутній, яких збитків завдано стільки і платять. Виплату постраждалим здійснює страхове бюро тієї країни де сталося ДТП, потім транзитом через МТСБУ пакет документів потрапляє в страхову компанію яка продала поліс Зелена Карта. Страхова виплачує. Якщо раптом не виплачує, гарантом виплати є МТСБУ відповідно до закону України "Про ОСЦПВ". Скажімо так, правила роботи страхової компанії по полісам «Зелена Карта» суворіше ніж при звичайній автоцивілці.

 

Що ще важливо знати за умовами страхування?

 

  • Термін дії поліса від 15 днів до 1 року

  • Електронний поліс "Зелена Карта" поки відсутній, - оформлення лише в паперовому вигляді.

  • Пільг не має

  • З початку 2019 року поліси оформляються тільки в друкованій формі, більше ніяких виписувань від руки.

 

Скільки зараз коштує поліс Зелена Карта ?

Калькулятор Зеленої Карти

Полис ОСАГО в Украине.jpg