АВТОЦИВІЛКА 

Нові правила Автоцивілки з 21.09.2019 в Україні

21.09.2019

Більше відео на нашому каналі

 • Наш youtube Канал

       Українські страховики щороку збирають більше 5 млрд. гривень страхових платежів по автоцивілці, поліс цивілки найвідоміший страховий продукт для українців, 21 вересня 2019 року вводяться наймасштабніші зміни умов автоцивілки в Україні за останні роки, а саме:

 • Перше: Збільшення мінімальних страхових сум на 30%. Було 100 000 гривень по майну і 200 000 гривень по життю і здоров'ю, стане 130 000 і 260 000 тисяч гривень відповідно. Оскільки виростуть страхові суми збільшиться і франшиза: Було до 2000 гривень стане до 2600 гривень

 • Друге: По суті головним фактором, що впливає на підсумковий тариф було місце реєстрації автомобіля, за новими правилами, населений пункт визначається за місцем прописки власника транспортного засобу, зазначеної у свідоцтві про реєстрацію. При цьому, якщо прописка власника фактично змінилася, для підрахунку тарифу все одно враховується та прописка яка вказана в тех. паспорті. Також зміниться кількість зон реєстрації, раніше було сім, тепер шість, більше доведеться платити тим де власник автомобіля прописаний в містах супутниках Києва (Бориспіль, Боярка, Бровари, Ірпінь, Вишгород, Вишневе, і інших), - також тим хто прописаний у Львові і для автомобілів з іноземною реєстрацією.

 • Третє: додано новий тип автомобіля електромобіль, для їх власників це хороша новина, поліси для стануть трохи дешевше за інших рівних. Важливо: до електромобілів не належать авто з гібридним двигуном.

 • Четверте: Електронні поліси цивілки страхова компанія може продавати зі знижкою до 10%. Чи застосовувати цю знижку буде вирішувати окремо кожна страхова компанія.

 • П'яте: Скасовано знижка на парк, раніше при одночасному страхуванні парку машин діяла додаткова знижка від 5 до 30% залежно від розміру цього парку. Тепер цієї знижки немає, Зрозуміло це більше торкнеться юридичних осіб їм доведеться платити більше.

 • Шосте: Страхова історія, так званий бонус-малус буде розраховуватися по іншому. Раніше за кожен беззбитковий рік надавалася знижка 5%, максимальна знижка могла досягати 50%, потім адміністративними методами знижку обмежили двадцятьма відсотками, тепер за кожен беззбитковий рік дається знижка лише 1%, максимальна знижка не більше 10% У випадки якщо збиток був, розмір надбавки теж змінився.

 • Сьоме: Прибрали коефіцієнт шахрайства з боку клієнта, це був скоріше теоретичний пункт. Замість нього тепер коефіцієнт прибутковості / збитковості.

 • Восьме: Раніше тариф розраховувався залежно від того оформлений поліс на фізичну або юридичну особу, тепер тариф залежить від власника зазначеного в тех. паспорті.

 

Інше залишилося без змін, в тому числі:

 • Терміни виплати як і раніше за Законом до 90 днів з моменту написання заяви,

 • Принцип нарахування зносу не змінився.

Відео по темі: Як отримати виплату по Автоцивілці, посилання тут   

Как получить выплату по ОСАГО в Украине-