Зелена Карта 

Як дешевше купити поліс Зеленої Карти ?

07.12.2020

Більше відео на нашому каналі

  • Наш youtube Канал

Якщо Вам потрібен поліс Зеленої Карти терміном дії 1 рік, дешевше буде тут:

 

     На відміну від внутрішньої Автоцивілки поліси Зеленої карти ТАС ПЗУ, Інго і інших компаній коштують однаково. Актуальну ціну поліса можна подивитися на сайті МТСБУ. Коригування проходить періодично і залежить від курсу валют. Якщо Ви завітаєте до відділення страхової компанії або в банк ціна буде як на сайті МТСБУ, ось коштує річний поліс на легковий автомобіль в Молдову 2851 грн - стільки й платите.

Як купити дешевше ?

Користуйтеся послугами спеціальних сервісів, наприклад нашим Полісонлайн. Як це працює, страхові компанії платять комісійну винагороду, за рахунок якої Сервіс робить знижку Клієнту. Наприклад, поліс коштує 2851 гривню, сервіс робить знижку скажімо 20% в результаті поліс коштує дешевше.

ЗК на границе.jpg

Існує думка, що якщо купувати поліс на кордоні він коштує дорожче номіналу, як правило це не так, ціна поліса там як і у відділенні страхової компанії. Мені розповідали що при купівлі короткострокових полісів в таких пунктах Зелену карту продають тільки разом з якоюсь додатковою страховкою, наприклад туристичної та підсумковий чек виходить більше, але масового підтвердження цієї інформації я не зустрічав.

Отже є три ціни поліса Зеленої карти, у відділенні страхової компанії, в спеціальному сервісі і на кордоні. Найдешевше буде в спеціальному сервісі.

Где дешевле стоит полис Зеленой карты.jp

!

На даний момент існує тільки паперовий поліс Зеленої карти, скоро (за прогнозами в 2021 році) повинен з'явитися в Україні електронний поліс, але поки цього немає, плануйте покупку хоча б за кілька днів, на доставку паперового поліса потрібен час.

Цены на ЗК.jpg

Як зробити замовлення, Ви обираєте потрібний поліс, вводите дані або відправляєте необхідні для оформлення документи, ми оформляємо поліс, відправляємо Вам його скан. копію і рахунок. Ви оплачуєте безпосередньо на рахунок страхової компанії. Ми відправляємо поліс Новою поштою, доставка для Вас безкоштовна. У Києві можливо забрати поліс у нас в офісі.

(095) 904 03 50

viber telegram-min.jpg

(098) 904 03 50

(073) 904 03 50

Відео по темі: Як обрати поліс Зелена карта, посилання тут   

Как выбрать зк.jpg